Dołącz do grupy osób wspólnie ograniczających cukier. Już w styczniu pierwsze spotkanie online!

Zapisuję się

Mniej Cukru

Jak przestać jeść słodycze, ograniczyć cukier i cieszyć się dobrym zdrowiem?

Twój problem: jak jeść mniej słodyczy?


Masz problem. Nie potrafisz odmówić sobie kawałka czekolady. Jeden kawałek nie stanowiłby jeszcze problemu, ale po nim połykasz kolejny… jeszcze jeden… aż do końca tabliczki. Nie tylko Ty masz ten problem – jest wiele takich osób. Na szczęście są sprawdzone metody na poradzenie sobie z tym nałogiem. Dołącz do naszej społeczności, jedz mniej słodyczy i ciesz się dobrym zdrowiem.

Nasze rozwiązanie


Nawyki

Siła woli jest jak mięsień, który można wyćwiczyć! Dzięki naszym wskazówkom wyrobisz sobie dobre nawyki i łatwiej będziesz mogła opierać się pokusom.

Zdrowa dieta

Wiesz już, że chcesz jeść mniej cukru… jak wygląda alternatywa? Naucz się zdrowo odżywiać, korzystaj ze zdrowych przekąsek i poznawaj nowe przepisy.

Społeczność

Na szczęście jest nas więcej! Grupa da Ci wparcie w trudnych chwilach i pomoże wytrwać w postanowieniu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?


Jeśli szukasz diety-cud, która pozwoli schudnąć 10 kg w ciągu tygodnia, to niestety nie jest dobry adres. Przeciętne postanowienie noworoczne udaje się utrzymać średnio kilkanaście dni. Walka by jeść mniej słodyczy jest trudna, bo cukier uzależnia silniej niż niektóre narkotyki. Dlatego potrzebujesz odpowiedniej metody i programu wsparcia, by zbudować dobre nawyki. Nie obiecujemy, że będzie łatwo – ale zrobimy, co w naszej mocy, żeby Ci pomóc!

  • Wykorzystamy metody oparte na badaniach naukowych
  • Nasze rekomendacje dostosują się do Twoich postępów i preferencji
  • Uzyskasz pomoc doświadczonych dietetyków i psychologów

Zapisz się na nasz newsletter


Zapisz się na nasz newsletter – znajdziesz tam ćwiczenia na silną wolę, inspirację, przepisy i wsparcie dla twoich postanowień

Zapisuję się